KONST / Litografier / Färglitografi 7292678
nr 729 2678
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi , Thage Nordholm (1927-1990), 13/260, signerad, motivets mått: 46x55
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
800 kr
Såld:
950 kr
måndag 5 december 2011
kl 18:14:03
500 kr
900 kr
700 kr
800 kr
900 kr